VRÁTENIE A VÝMENA TOVARU


1. Tovar zakúpený v kamennej predajni

Tovar zakúpený v našej kamennej predajni môžete vymeniť za iné do 14-tich dní. Tovar musí byť v pôvodnom stave, tzn. nepoužitý s visačkou a dokladom o kúpe

2. Tovar zakúpený cez e-shop

Pred odoslaním zásielky s vráteným tovarom nás na túto skutočnosť upozornite písomne ​​poštou alebo e-mailom a zároveň definujte konkrétny výpočet vráteného tovaru podľa objednávky (aspoň názov tovaru) a spôsob finančného vyrovnania. Upozorňujeme Vás, že nebudeme prijímať neohlásené zásielky. Tovar musíte odoslať doporučene na adresu prevádzky spolu s vyplneným formulára, kde by malo byť uvedené aspoň meno a priezvisko kupujúceho, číslo objednávky, označenie tovaru a číslo účtu pre vrátenie peňazí.

V prípade, že tovar bol objednaný cez e-shop, ale bolo zaplatené osobne na našej kamennej predajni prostredníctvom platobnej karty, je potrebné sa osobne dostaviť na našej kamennú predajňu spolu s tovarom a platobnou kartou, aby Vám mohli byť peniaze prostřenictvím platobného terminálu vrátené.

Formulár pre vrátenie tovaru nájdete TU.

3.Reklamace tovaru

Chybný tovar môžete do 24 mesiacov od zakúpenia reklamovať. Najprv nás prosím o reklamácii informujte. Reklamovaný tovar prineste osobne na našej kamennú predajňu alebo môže byť po dohovore zaslaný poštou. Za okamih uplatnenia reklamácie sa považuje okamih, kedy od Vás obdržíme reklamovaný tovar. Pokiaľ to bude možné, tak rozhodneme o reklamácii ihneď, v zložitých prípadoch do 3 pracovných dní. Reklamácia bude vybavená bez zbytočného odkladu, najneskôr do 30-tich dní odo dňa uplanění reklamácie.

Formulár pre reklamáciu tovaru nájdete TU.

Potrobnější informácie nájdete v našich obchodných podmienkach TU.